Dodajte svojim perám šťavnatosť a svojmu pohľadu hĺbku. Ako? Permanentne!

Permanentný make-up (PMU) je kozmetický zákrok, pri ktorom sa podobne ako pri tetovaní vpichujú pigmenty pod kožu tetovacím prístrojom. Oproti klasickému tetovaniu sú v vpichy hlboké iba 0,3– 0,6 mm. Toto tetovanie vám nahradí bežný make-up, takže vám odpadne ranná rutina líčenia a tiež nákup dekoratívnej kozmetiky. Efekt vám vydrží podľa typu vašej pokožky 1–2 roky.

Akvarelové pery

Ide o jemnú techniku kontúrovania pier, ktorá kladie dôraz na prirodzenosť a nemá vymedzené kontúry. Farebný pigment v prirodzených tlmených odtieňov sa po celom povrchu pier tieňuje, čo vytvára prirodzený efekt lesku pier. Výsledkom sú pery, ktoré sú na pohľad šťavnatejšie a vyzerajú ako po použití balzamu, alebo lesku na pery. Táto metóda je vhodná pre ženy všetkých vekových kategórií, ktoré chcú dodať svojim perám šťavnatosť a farbu.

Púdrové obočie

Čoraz populárnejšie tetovanie obočia púdrovou technikou vytvára na pokožke tieňový efekt, ktorý vzhľadom pripomína použitie klasických tieňov či ceruzky. Pigment sa v malých množstvách aplikuje do horných vrstiev pomocou tetovacieho pera so špeciálnou tryskou, ktorá nahrádza invazívnejšiu a hrubšiu ihlu. Procedúra je tak nielen precíznejšia, ale aj menej bolestivá a šetrnejšia k pokožke. Pri tejto technike sa vytvára výrazná línia obočia bez ostrých kontúr a prísneho vzhľadu.

Pre koho je púdrové obočie vhodné?

Tento druh úpravy obočia je vhodný pre klientky, ktoré majú riedke obočie a preto je pre nich používanie ceruzky alebo tieňov neodmysliteľnou súčasťou každodenného rituálu líčenia. Výsledku sa obávať nemusíte – ešte pred samotným tetovaním vám kozmetička obočie predkreslí a až po vašom schválení začne s začne s aplikáciou pigmentu. Obočie bude tiež ošetrené anestetickým krémom, aby sa minimalizovala bolestivosť procedúry.